top of page

Interiérové vybavení

Zastupujeme na trhu prověřené tuzemské i zahraniční výrobce typového nábytku. Spolupracujeme se značkami Profim, Rim, LDseating, MDD, Esyst, Palnas,...

 

Snažíme se plnit přání, požadavky a představy investora a vše sladit tak, aby celý interiér působil co nejpříjemněji. Často nábytek vyrábíme na míru sami, a proto dokážeme nabídnout klientům zajímavá řešení a optimalizovat tak i náklady spojené s vybavením interiéru.

Akustika

Hluk - problém, se kterým se velmi často setkáváme jak ve veřejném, tak i v soukromém interiéru. V domácím prostředí může mít dlouhodobě nežádoucí vliv, v práci zase snížit produktivitu až o půl hodiny denně. Právě do kancelářských prostor nabízíme prvky, které hluk eliminují a zajišťují zaměstnancům potřebný klid.

 

Návrhy a projekty

Proces navrhování interiéru má mnoho částí, od zaměření prostoru, přes jeho vynesení do 2D programu, ucelení konceptu a myšlenek, až po tvorbu 3D vizualizace, výběr materiálů a barev. Komplexně se jedná o kombinaci estetiky s praktičností, tvořící jednotný harmonický celek.

BDO_REC_H_03.jpg

Design & build

Jste investor a potřebujete zařídit celý projekt včetně realizace a vybavení? Chcete zařídit interiér bez zbytečných starostí a ušetřit tak čas i peníze?

 

Obraťte se na nás! Postaráme se kompletně o projekt Vaší kanceláře či jiného prostoru. Vytvoříme návrh, vizualizace a prostor také celý vybavíme. Součástí přístupu design & build je i realizace a koordinace všech aktivit nutných pro zdárné dokončení interiéru, stejně jako kontrola kvality, za kterou ručíme.

 

Realizace a výroba

Realizace projektu, je vlastně zhmotněním návrhu a konečným výsledkem naší práce. Chcete zařídit interiér, ale nechcete řešit zbytečné starosti spojené se zařizováním a časovým organizováním potřebných řemeslníků? Obraťte se na nás a my vše zařídíme, odpadnou Vám tak starosti a zbyde Vám čas na příjemnější záležitosti.

 

bottom of page