top of page

Design & build

Jste investor a potřebujete zařídit celý projekt od A do Z? Od dispozičního řešení přes vizualizace, projektovou dokumentaci až po vybavení celého prostoru atypickým či typovým nábytek včetně akustického řešení? Chcete zařídit interiér bez zbytečných starostí a ušetřit tak čas i peníze?

 

Obraťte se na nás! Postaráme se kompletně o projekt Vaší kanceláře či jiného prostoru. Součástí přístupu design & build je i realizace a koordinace všech aktivit nutných pro zdárné dokončení interiéru, stejně jako kontrola kvality, za kterou ručíme.

 

BDO_REC_H_03.jpg
pudorys_kancelar.JPG

Efektivnost

Jednotlivé fáze projektu na sebe navazují, investor se tedy vyvaruje prostojům, které při klasickém neefektivním řešení běžně vznikají.

Úspora financí

U kompletních projektů jsme schopni reagovat na požadavky investora, protože máme na starost celkový rozpočet. Snažíme se tedy hledat a nabízet vhodná ekonomická řešení.

Snížení rizik

Jsme zodpovědní za celý projekt včetně realizace. Spolupracujeme s prověřenými dodavateli a Vám tedy odpadá starost při výběru dodavatelů.

Jednoduchá domluva

Jsme tu vždy pro Vás. Stačí zavolat a vše vyřešíme, nemusíte se tedy obracet na více stran, což opět šetří Váš čas.

Velkou výhodou design & build je zrychlení celého procesu realizace. Díky zapojení našeho odborného týmu může současně probíhat více fází projektu. Jednotlivý běh fází je předem vždy promyšlený a naplánovaný.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, najdeme vhodné řešení i pro Váš prostor.

Zaujal vás design & build? Prohlédněte si naše realizace veřejných interiérů

bottom of page