top of page

Návrhy a projekty

Proces navrhování interiéru má mnoho částí, od zaměření prostoru, přes jeho vynesení do 2D programu, ucelení konceptu a myšlenek, až po tvorbu 3D vizualizace, výběr materiálů a barev. Komplexně se jedná o kombinaci estetiky s praktičností, tvořící jednotný harmonický celek.

Tvorba výkresové dokumentace je nedílnou součástí projektu, neboť slouží k vytvoření cenové kalkulace a následné výrobě interiérových prvků. Díky vytvoření 3D vizualizací zase můžeme zákazníkovi snadno přiblížit představu o vzhledu jeho budoucího interiéru.

V našem studiu máme, kromě projektů soukromých interiérů, bohaté zkušenosti i s projekty pro interiéry veřejné – kancelářské prostory, recepce, nemocniční čekárny, bistra, obřadní síně, multifunkční haly apod. Vždy respektujeme a snažíme se vyhovět individuálním požadavkům a potřebám našich klientů v rámci zachování koncepčního celku. Námi vytvořené návrhy interiérů jsou tedy zákazníkům na míru a proto je každý originální.

Rádi také využíváme přístup design&build, díky kterému dokážeme našim klientům ušetřit starosti, čas i peníze.

Co je to design&build? Dozvíte se zde

Zajímá Vás proces tvorby 3D vizualizace?

Nahlédněte s námi pod pokličku modelování a renderování, tedy tvoření výsledného obrazu. Připravili jsme pro Vás krátké video, ve kterém můžete část práce ve 3D programu zrychleně vidět.

Máte interiér, který potřebujete navrhnout? Chcete se dozvědět víc? Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si s námi schůzku, budeme se na Vás těšit.

Zajímají Vás naše návrhy? Prohlédněte si galerii 3D vizualizací

bottom of page