top of page

O nás

Jsme přátelská společnost s mladým kolektivem. Naše společnost byla založena v roce 2013, za tuto dobu máme za sebou mnoho zkušeností a projektů. Náš tým se skládá ze zkušených profesionálů - architektů, designérů, technologů a projektových manažerů. Každý nový projekt je pro nás výzva zúročit naše zkušenosti i příležitost naučit se něco nového. Stále se vzděláváme a zdokonalujeme v oboru, který jsme studovali. 

Věnujeme se především komplexním realizacím interiérů, specializujeme se na dodávky interiérů do nejrůznějších typů objektů. Interiér jsme vám schopni navrhnout a realizovat od A do Z.

kolaz2.JPG

Potrpíme si na pečlivou přípravu projektů, fotorealistické vizualizace, precizní montáž a výrobu. Jednou z vlastností, která nás odlišuje od konkurence, je schopnost a snaha pečlivě vymýšlet a propracovávat všechny detaily tak, aby konečný výsledek vždy maximálně odpovídal těm nejnáročnějším očekáváním. 

Atypický nábytek na míru vyrábíme ve vlastní truhlářské dílně. Zastupujeme na trhu kvalitní a prověřené tuzemské i zahraniční výrobce kancelářského i privátního nábytku. Velmi úzce spolupracujeme s našimi prověřenými subdodavateli: čalouníky, kameníky, zámečníky, malíři, elektrikáři, instalatéry atd.   ​

Náš tým

Tomáš Blažek

jednatel společnosti

blazek@ideacollective.cz

+420 777 001 721

Ing. Martin Volas

obchodní ředitel

volas@ideacollective.cz

+420 777 594 715

Ing. Veronika Juráňová (Prokopová)

 senior designer

Ing. Alena Vymazalová

designer

Ing. Věra Kameníková, Ph.D

designer

Bc. Michaela Lopourová

designer

Bc. Andrea Rubínová

marketing

Petr Višnovský

vedoucí výroby

Ing. Radek Eisenwort

vedoucí montáží

Přijďte k nám načerpat inspiraci

Naším partnerem je kavárna Biegun Cafe nacházející se hned vedle naší nové kanceláře. Konečně se nám splnil sen o výtečné kávě každé ráno. Přijďte i vy ochutnat jejich skvělé cappuccino, domácí limonádu, či vyhlášené pochoutky. Posuďte sami, no nevypadají lákavě?

Prostory kavárny včetně zasedací místnosti lze také pronajmout pro pořádání networkingových akcí a firemních prezentací.

 

Budeme se na Vás těšit!

13.jpg
bottom of page