top of page

O nás

Jsme přátelská společnost s mladým kolektivem. Naše společnost byla založena v roce 2013, za tuto dobu máme za sebou mnoho zkušeností a projektů. Náš tým se skládá ze zkušených profesionálů - architektů, designérů, technologů a projektových manažerů. Každý nový projekt je pro nás výzva zúročit naše zkušenosti i příležitost naučit se něco nového. Stále se vzděláváme a zdokonalujeme v oboru, který jsme studovali. 

Věnujeme se především komplexním realizacím interiérů, specializujeme se na dodávky interiérů do nejrůznějších typů objektů. Interiér jsme vám schopni navrhnout a realizovat od A do Z.

ideacollective_tym
projekt

Potrpíme si na pečlivou přípravu projektů, fotorealistické vizualizace, precizní montáž a výrobu. Jednou z vlastností, která nás odlišuje od konkurence, je schopnost a snaha pečlivě vymýšlet a propracovávat všechny detaily tak, aby konečný výsledek vždy maximálně odpovídal těm nejnáročnějším očekáváním. 

Atypický nábytek na míru vyrábíme ve vlastní truhlářské dílně. Zastupujeme na trhu kvalitní a prověřené tuzemské i zahraniční výrobce kancelářského i privátního nábytku. Velmi úzce spolupracujeme s našimi prověřenými subdodavateli: čalouníky, kameníky, zámečníky, malíři, elektrikáři, instalatéry atd.   ​

Náš tým

náš tým 1

Tomáš Blažek

jednatel společnosti

blazek@ideacollective.cz

+420 777 001 721

náš tým 2

Ing. Martin Volas

obchodní ředitel

volas@ideacollective.cz

+420 777 594 715

náš tým 3

Ing. Veronika Juráňová (Prokopová)

 senior designer

náš tým 4

Ing. Alena Vymazalová

designer

náš tým 5

Ing. Věra Kameníková, Ph.D

designer

náš tým 6

Bc. Michaela Lopourová

designer

náš tým 7

Petr Višnovský

vedoucí výroby

náš tým 8

Ing. Radek Eisenwort

vedoucí montáží

Přijďte k nám načerpat inspiraci

Naším partnerem je kavárna Biegun Cafe nacházející se hned vedle naší nové kanceláře. Konečně se nám splnil sen o výtečné kávě každé ráno. Přijďte i vy ochutnat jejich skvělé cappuccino, domácí limonádu, či vyhlášené pochoutky. Posuďte sami, no nevypadají lákavě?

Prostory kavárny včetně zasedací místnosti lze také pronajmout pro pořádání networkingových akcí a firemních prezentací.

 

Budeme se na Vás těšit!

Kavárna Biegun Cafe
bottom of page