top of page

Akustika

Hluk - problém, se kterým se velmi často setkáváme jak ve veřejném, tak i v soukromém interiéru. V domácím prostředí může mít dlouhodobě nežádoucí vliv, v práci zase snížit produktivitu až o půl hodiny denně. Právě do kancelářských prostor nabízíme prvky, které hluk eliminují a zajišťují zaměstnancům potřebný klid.

 

Potřebujete akustické prvky pro Vaši kancelář či jiný prostor? Neváhejte se ozvat a společně najdeme vhodné řešení.

Akustické prvky jsou vyrobeny z materiálů, které pohlcují zvukové vibrace, k těmto účelům se používají různé druhy akustických pěn očalouněných látkou. Kromě skvělých akustických vlastností se tyto prvky vyznačují tím, že vytvářejí příjemnou atmosféru v interiéru, vybírat lze z velkého množství tvarů a barev.

 

Tyto prvky mohou mít mnoho podob. Nejčastěji používanými jsou akustické obklady, které lze instalovat na stěny či na strop. Toto řešení je velmi efektivní a lze jej využít v jakémkoliv prostoru. Pro rozdělení velkých prostor se používají závěsné akustické panely, díky nim lze prostor vizuálně i akusticky rozčlenit, přičemž prostor i nadále působí vzdušným dojmem.

Další možností jsou dělící panely - paravány, které se používají k členění prostoru a vytváření zón v interiéru. Pomocí stolních paravánů lze jednoduše oddělit jednotlivá pracovní místa, kdežto stojací paravány se používají k rozčlenění otevřených prostor a vytvoření soukromí.

V neposlední řadě jsou velmi oblíbené i akustické boxy a akustický sedací nábytek. Využití těchto prvků je velmi rozsáhlé. Pomáhají prostor opticky členit, svým designem interiér doplňují a zároveň jsou velmi praktické - hodí se pro nerušenou práci, telefonní hovory nebo relax zaměstnanců.

Zajímají Vás akustická řešení? Prohlédněte si naše realizace kanceláří

bottom of page